اینترنت پر سرعت ADSL

Digital Subscriber Line) DSL) كه می‌توان آن را خط اشتراک دیجیتال نامید، روشی برای اتصال به اینترنت با سرعت بالا و هزینه كمتر است.
انواع مختلفی از DSL وجود دارد که امکان اتصال به اینترنت را با سرعت‌ها و امکانات مختلف مهیا می‌کنند.
پیش از اقدام برای خرید اینترنت +ADSL2 ارمغان به این نکته دقت کنید که سرویس‌ها به فراخور وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف ارایه خواهند شد. برای آگاهی از امکان ارایه خدمات اینترنت +ADSL2 ارمغان در مرکز مخابراتی محل سکونت‌تان، کافی‌ست با کارشناسان فروش ارمغان (تلفن02143431000) تماس بگیرید یا سفارش خود را از طریق سایت ارمغان ثبت و ارسال فرمایید.
در نظر داشته باشید برای خرید آنلاین بسته‌های اینترنت به محض ورود به وب‌سایت خرید آنلاین ابتدا باید امکان سرویس‌دهی در مرکز مخابراتی محل سکونت خود را بررسی کنید. برای مشاهده‌ی فهرست مراکز مخابراتی یاد شده، می‌توانید این‌جا کلیک کنید.
در این صفحه می‌توانید قیمت سرویس‌های اینترنت +ADSL2 ارمغان و ویژگی‌های آن‌ها را با یک‌دیگر مقایسه و بهترین و مناسب‌ترین سرویس اینترنت را انتخاب کنید.
این صفحه تنها برای مقایسه قیمت‌های اینترنت پرسرعت ثابت (+ADSL2) ارمغان در نظر گرفته شده است. برای استفاده از خدمات و محصولات ارمغان به وب‌سایت ارمغان‌ مراجعه فرمایید.
همان‌گونه که می‌دانید قیمت اینترنت پرسرعت با توجه به ویژگی‌های زیادی همچون کیفیت، SLA، پشتیبانی، آستانه مصرف و … می‌تواند متغیر باشد. برای انتخاب و خرید بهترین اینترنت باید علاوه بر قیمت، به ویژگی‌هایی همچون سرعت، کیفیت، پشتیبانی ۲۴ ساعته، پایداری، و تطابق کیفیت واقعی با کیفیت قید شده در قرارداد نیز توجه کنید.
ارمغان اینترنت پرسرعت +ADSL2 را در قالب سرویس‌های Zar و ZarLight و در دو نوع نقره‌ای و برنزی ارایه می‌کند. در ادامه می‌توانید قیمت‌های اینترنت +ADSL2 ارمغان را در هر یک از این دو گروه مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید و بر اساس قیمت و ویژگی‌های آن‌ها سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.