فهرست نظرسنجی

با انتخاب این منو وارد صفحه “فهرست نظرسنجی” می شوید. در این صفحه فهرست نظرسنجی های ایجاد شده قابل مشاهده می باشد. جستجوی نظرسنجی را می توانید بر اساس نام مشتری، شماره فرستنده پیام، شماره گیرنده پیام، وضعیت تایید، وضعیت پیام و وضعیت اجرا فیلتر نمود.

مشاهده نظرسنجی

با فیلتر ایتم “وضعیت تایید” روی گزینه “منتظر تایید” فهرست نظرسنجی هایی که تایید نشده اند قابل مشاهده است. با کلیک روی ردیف حاوی هر رکورد وارد صفحه مشاهده نظرسنجی می شوید دراین صفحه میتوانید جزییات نظرسنجی را مشاهده فرمایید.

افزودن نظرسنجی

با انتخاب این منو وارد صفحه ” افزودن نظرسنجی” می شوید. پس از تعیین نام، بازه زمانی و درج متن ضمیمه پیام و شماره فرستنده و گیرنده پیام، بر روی دکمه افزودن نظرسنجی کلیک کنید.

افزودن نظرسنجی

سپس از قسمت فهرست نظرسنجی، برای نظر سنجی مورد نظر روی ردیف مربوط به آن کلیک کرده و وارد صفحه “مشاهده نظرسنجی” شوید.

افزودن نظرسنجی

از قسمت بالای صفحه گزینه فهرست سوالات را انتخاب کنید.

افزودن نظرسنجی

سپس روی دکمه افزودن سوال نظرسنجی کلیک نمایید.

افزودن نظرسنجی

عنوان سوال و توضیحات مربوط به سوال را درج نموده و در قسمت عنوان گزینه، عنوان گزینه های خود را وارد کنید. با انتخاب دکمه افزودن میتوانید گزینه های بیشتری اضافه کنید. سپس برروی دکمه افزودن سوال نظر سنجی کلیک نمایید. به همین ترتیب می توانید در صورت لزوم سوالات بعدی راهم اضافه کنید.

افزودن نظرسنجی

سپس مجددا از قسمت فهرست نظرسنجی ، برای نظرسنجی مورد نظر روی گزینه نمایش کلیک کرده و ازگزینه های بالای صفحه گزینه ارسال نظرسنجی برای تایید را انتخاب فرمایید.نظرسنجی برای بررسی و تایید به کاربر ادمین ارسال میشود. سایر گزینه ها: ویرایش: تاهنگامیکه زمان اجرای سرویس نظرسنجی نرسیده باشد میتوانیدپیام ایجاد شده را ویرایش کنید درصورت ویرایش پیام مجددا برای تایید به کاربر ادمین ارسال میگردد. حذف : در صورت حذف نظرسنجی، سرویس غیر فعال میشود. فهرست پیامهای دریافتی : با انتخاب این گزینه فهرست پیامهای دریافتی سرویس نظرسنجی را میتوانید مشاهده فرمایید. فهرست پیامهای ارسالی : با انتخاب این گزینه فهرست پیامهای ارسال شده ، قابل مشاهده است. نمایش نتایج نظرسنجی : با انتخاب این گزینه میتوانید نتیجه نظرسنجی را به شکل نمودارمشاهده فرمایید.

جستجوی نظرسنجی بر اساس شماره موبایل

با انتخاب این منو وارد صفحه “جستجوی نظرسنجی بر اساس شماره موبایل” می شوید. در این صفحه میتوانید جستجو را براساس شماره موبایلهایی که پیام ارسال کرده اند فیلتر نمایید.